Beckman Coulter virtaussytometrien edustus Ordiorille
26.11.2015

Arvoisa asiakkaamme,

Beckman Coulter ja Ordior Oy ovat jo pitkään tehneet menestyksellistä yhteistyötä suomalaisten sentrifugi- ja laboratorioautomaatioasiakkaiden palvelemiseksi. Viime keväänä laajensimme tätä yhteistyötä koskemaan myös suomalaisia virtaussytometria-asiakkaitamme. 

Ordior on toiminut Suomessa laboratoriolaitteiden myynnin ja huollon parissa jo yli 20 vuoden ajan ja omaa laaja-alaista kokemusta eri analyysi- ja automaatiolaitteistojen myynnistä ja huollosta, mukaan lukien virtaussytometria.

Vuonna 2015 siirtymävaiheen aikana Beckman Coulter Finland Oy ja Ordior Oy ovat toimineet yhteistyössä olemassa olevien asiakkaidemme tukeen liittyen. Vuoden 2016 alusta Ordior ottaa virtaussytometrialiiketoiminnan kokonaan vastatakseen.
 

Ordiorin yhteystiedot 1.1.2016 alkaen liittyen virtaussytometriatuotteisiin:

Ordiorin vaihde (8:00 – 16:00): 09 - 530 8000

Tilaukset ja toimitukset: tilaus@ordior.fi

Huolto:   huolto@ordior.fi

Huoltoteknikot:
Jouni Majaniemi: jouni.majaniemi@ordior.fi; 09 - 530 80020
Ari Aaltonen:       ari.aaltonen@ordior.fi; 09 - 530 80018

                                                              

Myynti: myynti@ordior.fi

Tuoteryhmäpäälliköt

Raija Kaisjoki-Rojas: raija.kaisjoki@ordior.fi; 09 - 530 80022
Mona Augustin:         mona.augustin@ordior.fi; 09 - 530 80014

HUOM! Muutamat olemassa olevat erityissopimukset jäävät edelleen Beckman Coulterin hoitoon. Mikäli Teillä on kysyttävää näihin liittyen, olkaa hyvä ja ottakaa yhteys finlandcustomersupport@beckman.com .

Yhteistyöterveisin,

Kirsi Grön                                                                       Raija Kaisjoki-Rojas

Toimitusjohtaja                                                              Tuoteryhmäpäällikkö

Ordior Oy                                                                       Ordior Oy

Katso lisää> (*.pdf)

Kysy tuotteistamme

Ota yhteyttä ja pyydä asiantuntijaa etsimään teille sopiva ratkaisu.

Voit myös soittaa asiakaspalveluun
020 690 761 (ma-pe 9-15).
 

Siirry lomakkeeseen

Ota yhteyttä

REALLY?